бесплатный информационный портал Регистрация Вход

Вход в личный кабинет

 
 
Забыли пароль?
 
Обновить изображение
тел.: +380980097777

47 бізнес-ідеї 2019 року

№ 11993 Размещено: 16.12.2018

Ідея №34: організатор подій

Вам подобається влаштовувати вечірки та організовувати зустрічі? Перетворіть хобі на ідею для бізнесу з нуля, заснувавши івент-агентство. Як і весільні консультанти, організатори подій працюють із клієнтами, щоб допомогти їм підготувати різні аспекти святкування. Можна працювати навіть із набагато більшою кількістю клієнтів, якщо займатися будь-якими типами заходів.

Усім – від організацій і до цілих корпорацій – потрібен хтось, хто зможе організовувати для них різні заходи. Робота організатора подій вимагає винахідливості та уваги до деталей. Також вам потрібно набратися терпіння для вирішення проблемних питань із клієнтами й досягнути дзену, щоб залишатися спокійним під час стресових ситуацій та непередбачених катастроф.

Ідея №35: продаж товарів на ярмарках

Якщо ви можете створити власноруч будь-що – від одягу і до свічок – можна навчитися виготовляти різноманітні речі на продаж вдома або придумати майстер-клас, а потім їздити на різні ярмарки рукоділля у вашій околиці, навіть і всім світом, щоб продавати їх.

Ідея №36: перевірка безпеки будинку для дітей

Коли у людей є діти або вони просто запрошують до себе гостей з їхніми чадами, добре мати можливість покликати експерта, щоб він перевірив, чи все у цьому будинку для безпечно для малечі. Це досить нова ідея для бізнесу, проте у неї є всі шанси стати популярною.

Ідея №37: чистка всієї машини

Власники машин не скупитимуться для того, хто зможе помити авто не тільки ззовні, але й від верху до низу вичистить усе всередині.

Ідея №38: флорист

Робота флориста дозволяє працювати з найрізноманітнішими кольорами і рослинами та комбінувати їх так, щоб це сподобалося вашим клієнтам.

Ідея №39: перукар

Якщо у вас є досвід та сертифікат перукаря, можете реалізувати ідею для малого бізнесу вже сьогодні, пропонуючи стрижку, фарбування та інші послуги зі створення зачісок.

Ідея №40: візажист

Також ви можете працювати візажистом, запрошуючи людей до себе додому або навіть приїжджати з ними на роботу.

Ідея №41: фарбування будинків

Такі послуги можна пропонувати клієнтам, яким потрібно пофарбувати власний дім або підприємство зовні і/або всередині.

Ідея №42: оранжерея

Любите рослини? Організація власної оранжереї – чудова ідея для малого бізнесу. За її допомогою можна доглядати за різними вуличними і домашніми рослинами та продавати їх клієнтам.

Ідея №43: допомога при переїзді

Якщо у вас є великий транспорт та надійна команда сильних помічників, можете пропонувати клієнтам у вашому районі повні послуги з переїзду. Впевнені, що цю нову ідею для бізнесу реалізувати не так складно.

Ідея №44: столярна справа

Починаючи від меблів та закінчуючи шпаківнями, можна створювати величезний асортимент виробів із дерева. А потім продавати їх місцевим компаніям на ярмарках мистецтв або на блошиних ринках.

Ідея №45: продаж заготівель

Заготівлі дозволяють зберігати різні види продуктів харчування, тому можна легко відправляти їх клієнтам або навіть продавати оптом місцевим компаніям. Так звична справа легко перетвориться на нову ідею для бізнесу.

Ідея №46: реставрація фото

Старі фотографії з часом блякнуть, на них з’являються інші ознаки зношення і надриви. Для реставрації потрібно володіти певними спеціальними знаннями, але деякі види знімків можна відновити без використання цифрових технологій.

Ідея №47: пральня

Студентам, старшим людям або навіть дорослим, які працюють, можна запропонувати послугу регулярного прання, щоб їм більше не доводилося про це турбуватися. Вигадка, ймовірно, вимагатиме деяких зусиль, проте вона цілком припустима для нової ідеї для бізнесу.

Ідея №48: написання резюме

Молоді фахівці або люди, які вже роками не перебували в пошуку роботи, дуже часто потребують порад у написанні резюме. Це саме те, що може стати новою ідеєю для бізнесу, – написати, розповісти, почути зауваження і коментарі клієнтів, що працюють над резюме або над супровідними листами.

Ідея №49: створення мила

За допомогою всього лише кількох інгредієнтів та інструментів ви зможете створювати власне мило з різними запахами, кожне зі своєю родзинкою, а потім продавати їх місцевим магазинам з парфюмерними виробами або товарами для дому чи, може, навіть на ярмарках рукоділля. Сьогодні це цілком прибуткова нова ідея для бізнесу, оскільки товари ручної роботи досить популярні.

Ідея №50: дієтолог

Ви трохи орієнтуєтесь у їжі та у правильному харчуванні? Ми маємо для вас нову ідею для бізнесу – працюйте з клієнтами та давайте їм поради щодо їхнього харчування.

Ідея №51: послуги з редагування

Також можете пропонувати свої вміння редактора, наприклад, статей, грантів, резюме або навіть завдань для школи. Це, можливо, не зовсім нова ідея для бізнесу, проте потреба у таких послугах існує.

Ідея №52: консультант із питань кар’єри

Хочете допомагати людям і надихати їх на нові подвиги? Робота консультантом із питань кар’єри може стати саме тим, що змінює життя на краще, і припаде вам до душі. Працюючи кар’єрним наставником, ви зможете зіткнутися з людьми різного віку, від молодих, які ще не знають, якою дорогою піти або як отримати роботу своєї мрії, і до людей більш поважного віку, які перебувають у пошуку змін у кар’єрі. Допомагайте клієнтам підготуватися до співбесіди, вдосконалюйте їхні резюме та шукайте особливі пристрасті.

Ідея №53: консультант із роздрібної онлайн-торгівлі

Якщо ви добре розбираєтеся в процесі роботи інтернет-магазину і знаєте його недоліки, можете допомагати іншим людям, поки їхній онлайн-бізнес не стане успішним. Сприяйте клієнтам у створенні та покращенні їхніх магазинів, порадьте, як зробити кращу фотографію товару і написати дуже вдалий опис. Також ви можете навчити власників онлайн-бізнесу, як використовувати соціальні мережі для просування своїх магазинів і як зробити так, щоб їхній товар рекомендували в публікаціях, а продажі збільшувалися.

Ідея №54: клінінгова компанія

Ви один із тих, хто дуже полюбляє наводити чистоту? Якщо це так, то ви знайшли золоту жилу – цікаву ідею для малого бізнесу. Люди, які працюють у цій сфері самі на себе, можуть дуже добре заробляти. Незважаючи на певний спад попиту на такі послуги, існує все ще дуже багато тих, хто потребує невеликої допомоги в домі.

Усе, що потрібно для власного клінінгового бізнесу з нуля, – це запас мийних засобів та доступ до клієнтів, отримати який вам допоможуть хороші відгуки, флаєри та оголошення, якщо ви не хочете створювати свій сайт, хоча він буде тільки плюсом.

Ідея №55: робота в саду

У вас багато справ, або ви збираєтеся в подорож? Більшість садівників, звичайно ж, підстрижуть вам траву, але вони не обов’язково будуть займатися тим, на що не вистачає часу у господарів, як, наприклад, просапати грядки, посадити рослини, згребти листя, прибрати сніг, повісити або заховати святкові прикраси. За допомогою всього лише пари робочих рукавиць і драбини ви зможете дуже швидко реалізувати свою ідею для малого бізнесу.

Ідея №56: догляд за комп’ютерами

У вас є досвід роботи з комп’ютерами? Завдяки поширенню планшетів, смартфонів і ноутбуків, якими тепер користується кожен член сім’ї, існує безліч можливостей для надання приватних комп’ютерних послуг. Установка антивірусного програмного забезпечення, чистка робочого столу, завантаження програмного забезпечення та підключення принтера цілком можуть лягти в основу нової ідеї для малого бізнесу.

Ідея №57: консультант з енергозбереження

Власники будинків і підприємств завжди в пошуку будь-яких способів заощадити, але визначити, як урізати витрати на енергію, не так просто, як ви можете думати. Кожна людина з певними знаннями в системах інженерного забезпечення або будівництва може порадити власникам нерухомості, як краще утеплити приміщення, встановити «розумні» лічильники, скоротити витрату води тощо. Це дуже цінна послуга, якою можна цілком скористатися як ідеєю для малого бізнесу.

Ідея №58: послуги з наведення порядку

Є одна річ, яку можна почерпнути з цілої купи реаліті-шоу про нечупар і любителів чистоти. Іноді люди люблять збирати у себе вдома всякий мотлох. І багато з них не мають часу або навичок, необхідних для того, щоб організувати все це. Якщо ви любите прибирати і створювати порядок в хаосі, тоді послуги з організації можуть стати саме тією ідеєю для малого бізнесу, яка вам потрібна.

Ідея №59: віртуальний помічник

Віртуальні помічники у 2019 році у моді. Усе, що потрібно для початку, – ноутбук і хороший сайт. Просувати себе в соціальних медіа теж досить нескладно. Якщо у вас є основи управлінської роботи, але хочете працювати на себе, це просто чудова можливість для реалізації ідеї для малого бізнесу з нуля. Віртуальні помічники працюють дистанційно і роблять все, на що не вистачає часу у власника бізнесу або менеджера, як, наприклад, відкривають і відповідають на імейли, співпрацюють із клієнтами, виставляють їм накладні або оплачують рахунки. Усе це, і навіть більше, можна зробити через хмарне сховище даних, сидячи вдома, тому така нова ідея для бізнесу не потребує особливого функціоналу.

Ідея №60: віддалений бухгалтер

Під час економічного спаду багато компаній урізають штат працівників до максимально можливого мінімуму. Але далеко не всі можуть вижити без бухгалтера. Утім, це не означає, що їм обов’язково потрібно тримати його в штаті. Якщо у вас є досвід у бухгалтерії і веденні документації, можете пропонувати свої послуги дистанційно і здебільшого основну частину роботи виконувати удома.

Ідея №61: порадник із питань економії

Ви ніколи не помічали, що ваші телефонні рахунки, здається, весь час потихеньку зростають, і перш ніж ви встигнете це зрозуміти, вже почнете платити на місяць на пару сотень більше, ніж погоджувалися? Такі історії трапляються з кожним. Проблема в тому, що мало кому вистачає часу, щоб скрупульозно вивчити всі свої рахунки, зателефонувати провайдеру і з’ясувати це. Порадник із питань економії пропонує такі послуги компаніям, тим самим допомагаючи їм заощадити тисячі. Цьому фахівцеві потрібно бути ретельним у деталях і мати навички переконування. Як тільки ви доведете клієнту, що можете бути корисним, хороша репутація з’явиться дуже швидко.

Ідея №62: консультант із соціальних мереж

Якщо ви один із тих представників покоління Y, для яких користуватися соцмережами так само природно, як дихати, можете почати кар’єру консультанта з соціальних мереж. Такі медіа – це, без сумніву, краща бізнес-ідея для реклами, але тільки якщо знати, як ними користуватися. Якщо ви можете допомогти сучасним компаніям залучити соціальні мережі до їхніх маркетингових кампаній, то буде легко досягнути успіху.

Ідея №63: копірайтер

Будь-який власник сайта скаже вам, що їм постійно потрібно робити – створювати новий контент. Пошукові системи працюють на користь сайтів зі свіжим відповідним контентом, який постійно оновлюється, а більшість компаній не мають часу, щоб днями і ночами його створювати. Якщо у вас є досвід роботи в написанні, журналістиці, знання англійської, ви зіткнетеся з великим попитом на таку роботу. Посеред веб-контенту, постів у блогах і прес-релізів можна знайти також дуже багато ідей для бізнесу з нуля. Необхідно бути експертом для великих статей чи вміти розбиратися у новій тематиці.

Ідея №64: консультант із медичного страхування

Реформа охорони здоров’я означає, що в найближчому майбутньому більшість компаній будуть зобов’язані надавати працівникові медичне страхування. Проблема в тому, що багато компаній не можуть дозволити собі утримувати співробітника відділу кадрів на повну ставку, а робота зі складними нюансами медичного страхування займає набагато більше часу, ніж можуть його на це витратити помічники з адміністративних питань. Саме тому все більше і більше компаній будуть шукати дистанційні послуги, щоб хтось допоміг їм розібратися в дрібницях планів медичного страхування та страхових внесків. Якщо у вас є досвід роботи з кадровими ресурсами або в сфері страхування, реформа охорони здоров’я може стати для вас просто подарунком. Для цього не потрібна ліцензія, хіба тільки якщо ви продаєте страховки. Консультант із медичного страхування повинен просто допомогти розібратися з усіма деталями.

Ідея №65: виготовлення біжутерії

Даний вид бізнесу ідеально підійде для інтровертів. Якщо ви вмієте або тільки цікавитеся темою створення біжутерії – поспішіть! Цей цікавий напрямок не вимагає особливих вкладень. Необхідно лише терпіння і підписка на кілька корисних каналів в YouTube. Продавати біжутерію можна як в реальних магазинах (особливо, якщо ви проживаєте в туристичному місті), так і онлайн. Не забувайте, що красива біжутерія ручної роботи – це завжди дорогий і пам’ятний подарунок.

Ідея №66: виготовлення м’яких іграшок

Якщо ви вмієте вловлювати тренди і маєте почуття гумору – можна робити такі м’які іграшки, які будуть продаватись немов  “гарячі пиріжки”. Справа в тому, що іграшка – це не тільки пам’ятна річ, але і прикольний подарунок. Як саме створювати іграшки можна пошукати в YouTube. Спробуйте виготовити іграшки для різних цільових аудиторій.

Ідея №67: виготовлення ялинкових прикрас

Звичайно ж це сезонний бізнес. Хоча з нього можна починати (за кілька тижнів до Нового року у Вас можуть вже розібрати всі запаси). Виготовлення ялинкових іграшок, швидше, підійде, якщо Ви вже виготовляєте м’які іграшки або прикраси. Спробуйте вловити тренди і не забувайте, що іграшки – це, перш за все, гарний настрій.

Ідея №68: школа танців

Якщо ви вмієте і любите танцювати, школа танців – чудовий варіант для старту власного бізнесу. Зберіть першу групу, знайдіть відповідне приміщення та апаратуру і почніть навчати свою цільову аудиторію. Не забувайте, що найкраща реклама для даного бізнесу – це рекомендації. Тому подбайте про те, щоб про вас заговорили.

Ідея №69: школа малювання

Малювання сьогодні – це, скоріше, вид відпочинку, релаксу, подібний до йоги. Люди, які хочуть навчитися малювати не обов’язково планують виставляти свої роботи в художньому музеї (хоча і це не виключено). Багато  хто малює просто для себе, для друзів і просто для відпочинку. Якщо ви вмієте малювати – відкрийте курси для дорослих. Повірте, при правильному позиціонуванні – у вас буде черга бажаючих приєднатися до вашої школі. До слова, тут же можна налагодити і продаж необхідного для малювання інструменту. Та це вже інша ідея ????

Ідея №70: SEO-агентство

Хочете допомагати іншим просувати свої сайти? Тоді SEO-агентство – це те, що потрібно. Звичайно ж, ця сфера потребує певних навичок. Кількість сайтів, які боряться за увагу потенційних клієнтів зростає з кожним роком. А це означає, що клієнтів у цій сфері завжди буде достатньо.

Ідея №71: студія цифрового дизайну

Студія цифрового дизайну – це агентство, яке займається візульним проектуванням сайтів, логотипів та надає послуги зі створення і обробки цифрових зображень. Для початку студія може складатися лише з одного фахівця, але в перспективі (і по мірі зростання попиту), може перерости в повноцінне агентство.

Ідея №72: кадрове агентство

Кадрове (або рекрутингове) агентство – це посередник між працедавцем і майбутнім працівником. Цінність кадрового агентства – це власна база перевірених працівників і надійних працедавців. Хоча знайти роботу сьогодні можна і за допомогою онлайн-платформ, кадрове агентство може взяти на себе всі етапи відбору кращих співробітників. Такі послуги працедавцю будуть коштувати значно менше, аніж наймати окремого працівника.

Ідея №73: туристичне агентство

Чому б не подумати про власне туристичне агентство? Особливо якщо ваше місто цікаве для туристів. Для початку варто розібратися, де люди шукають послуги туристичних компаній і як можна привернути увагу до свого агентства. Можна самостійно надавати послуги екскурсовода, а можна стати посередником і продавати послуги інших фахівців.

Ідея №74: автоінструктор

Якщо у Вас є автомобіль, стаж водіння і міцні нерви – спробуйте себе в ролі автоінструктора. Правда, цей вид бізнесу вимагає внесення деяких змін в ваш автомобіль. Але попит на послуги досвідченого автоінструктора буде існувати до тих пір, поки автопілот не витіснить роль водія ????

Ідея №75: рекламне агентство

Реклама – двигун торгівлі. Способи реклами змінюються, але суть залишається тією ж. В сучасних умовах агентство може надавати послуги по налаштуванню Google Adwords та просуванню інформації про товари і послуги онлайн.

Ідея №76: послуги таксі

Разом зі зростанням популярності онлайн-сервісів замовлення таксі, інтерес до даної сфери буде зростати. Для початку це може бути додатковий заробіток, але при правильному просуванні, можна відкрити і власну службу таксі. Розуміючи специфіку сфери, набагато простіше надавати послуги перевезення та боротися за лояльність клієнтів в своєму місті.

Ідея №77: кур’єрська служба

Актуальність доставки товарів буде рости по мірі відкриття нових інтернет-магазинів та кафе. Мати власний транспорт і займатися логістикою можуть далеко не всі. Скористайтеся шансом, поки рівень конкуренції в цій сфері ще недостатньо високий.

Ідея №78: курси іноземних мов

Попит на вивчення іноземних мов завжди буде, адже глобалізація вимагає знання, як мінімум, двох мов на рівні вільного володіння. На відміну від індивідуального репетиторства, курси іноземних мов не вимагають від вас знання мови. Досить лише бути грамотним менеджером, щоб організувати курси з викладачів своєї школи.

Ідея №79: клуб настільних ігор

Один з найвеселіших варіантів почати свою справу – відкрити клуб любителів настільних ігор. Спочатку самих ігор може бути і трохи. Головне – зібрати необхідну тусовку. Надалі варто подбати про розширення асортименту ігр та затишне приміщення. На відміну від казино, де грають на гроші, клуб настільних ігор не вимагає яких-небудь дозволів.

Ідея №80: перегін автомобілів

Послуга доставки автомобіля з одного міста в інший – це непоганий варіант заробити грошей. Особливо, якщо міста знаходяться в різних країнах ???? Насправді перегін автомобілів є досить конкурентною сферою і вимагає не тільки знайомств, але й певної юридичної грамотності. Проте – сфера досить прибуткова.

Оставить комментарий

 
 
 
Обновить изображение
Вернуться к списку объявлений