бесплатный информационный портал Регистрация Вход

Вход в личный кабинет

 
 
Забыли пароль?
 
Обновить изображение
тел.: +380980097777

Політичним партіям НЕОБХІДНО РОБИТИ КАПУТ

№ 123 Размещено: 1.01.2016

       Політичним партіям НЕОБХІДНО РОБИТИ "КАПУТ" - ВИСНОВОК ДО ЯКОГО Я ПРИЙШОВ У ЧЕРВНІ 2014 РОКУ. АЛЕ ВСЕ ПО ПОРЯДКУ.
       Розвалили Радянський Союз  наприкінці минулого століття і  зовсім невдовзі більшість людей  почала глумитися над  ім ям  В.І.Леніна, якому зовсім нещодавно  ТА Ж БІЛЬШІСТЬ  поклонялася. І я  задав тоді собі запитання: "ЧОМУ Ж ТАКА ТУПА ЦЯ БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ?" АЛЕ ДО ВІДПОВІДІ НЕ ДІЙШЛО. НЕ ДО ТОГО ТОДІ БУЛО. НЕОБХІДНО БУЛО КОРМИТИ ДІТЕЙ ТА ВИЖИВАТИ  у цей непростий час.
       І ОСЬ 28 ЧЕРВНЯ 2014 РОКУ.  Я їду дорогами Закарпаття. Дорога довга, є час  поміркувати. Згадав про теж питання  і  спробував  дати відповідь.
      ОСЬ МОЇ РОЗДУМИ:
              За часів Радянського Союзу Комуністична партія  впроваджуючи  в життя комуністичну ідеологію добилась того, що більшість людей вірила у світле майбутнє.  Розвалили Радянський Союз, змінилась ідеологія і таж більшість людей під впливом «переродженців» в значній мірі із тієї ж таки комуністичної партії діаметрально змінили своє ставлення до того ж таки В.І.Леніна.

Згадаймо Гітлера з його політичною партією. Підсумок діяльності цього виродка та його політичної сили – друга світова війна.

Більше 200 ( Д В О Х С О Т ) політичних партій діють в Україні з часів проголошення незалежності. Шукаю позитив, та не бачу його. Війна, гинуть люди,  почуття безвиході для більшості людей.

Не можу не сказати ще про одного місіонера сучасності В.В. Путіна. Культивувавши у собі МІСІЮ ВЕЛИКОРОССА  уже посварив два народи  і знову ж таки віійна, гинуть люди. Так і до третьої світової не далеко.

Всього лише чотири аргументи, а висновок напрошується сам собою. Політичним партіям необхідно робити  «К А П У Т»

Як жити далі?

Все надзвичайно просто. Із моральних авторитетів територіальних громад обираємо адекватну за кількістю Верховну Раду. При цьому народним депутатом громадянин може обиратись не більше двох разів. Ніякої недоторканності. Для чого вона, коли народний депутат приймає закони, які нам з вами необхідні. Ми з вами відповідно до Конституції маємо право законодавчої ініціативи. Та законодавча ініціатива, яка набрала, для прикладу 100 000 голосів, розглядається на відповідному комітеті Верховної Ради, готується проект закону і приймається як Закон України.

На всенародних виборах  обираємо прем’єр-міністра із числа кандидатів, кожен із яких виносить на всенародне обговорення свою економічну програму розвитку.  Той кандидат, чия програма влаштовує найбільшу кількість людей обирається прим’єром.  Подальше його завдання реалізувати свою програму та забезпечити недоторканність власності.

Безумовно є ряд інших питань, однак вони також вирішуються просто. Все слід поставити з голови на ноги.

Чекаю ваших роздумів.

 

 

Комментарии

Марія 18.07.2014
Микола, я Вас повністю підтримую. Політичним партіям необхідно робити «К А П У Т", бо ніхто з них не думає про простих людей, яким зараз приходиться виживати на зарплату 1530 грн. Мене особисто дуже розчарувало те, що працюючим пенсіонерам, які беруть зарплату по 10000-12000грн, ще й виплачують пенсію у розмірі 100%, а молоде покоління з вищою освітою роздає флаєри на дорозі за 50 грн. бо роботу зараз не можливо знайти. Невже це не проблема, яку треба було вирішувати в першу чергу, замість того, щоб зменшувати одноразову допомогу за народження дитини!!!! Економити треба не на дітях, а на працюючих пенсіонерах. які з "жиру бісятся", в той час, коли, деякі діти не мають на морозиво і речі носять з секонд хенду!!! Чому ніхто над цим не замислюється???? невже усіх це влаштовує????
Владимир 18.07.2014
Я поддерживаю Николая в создании раздела "Ваши пожелания власти". Также поддерживаю его главную мысль, что Всех Все уже достало. Партии заигрались и совершенно забыли про свое изначальное предназначение: выражать и представлять народ в органах самоуправления и гос.учреждениях. Так держать Николай!!
Ольга 27.08.2014
Погоджуюсь, розплодилося беззлатних щурів-казнокрадів! Треба 2 партіі лишити, як у Великій Британіі чи США. А ще вірю у референдуми, тільки з гарантією прозорості.
Влад 31.03.2015
Я-бы со всем согласился, мысли нестандартные. Но не могу крикнуть:браво. Есть одна вещь, которая называется социум.Мы устроены таким образом, что первоосновой нашей жизни является община.Так мы выжили в природе и так мы стали тем, кем есть -людьми. Партия или обьединение людей вокруг идеи и есть тем инструментом самовыражения отдельно взятой личности с ярким и четким пониманием своей роли и места, в обществе. Значит проблема не в форме ,а в содержании,скажу больше- в отсутствии содержания. Проходимцы, воры и лицедеи правят бал. Разница между риторикой обещания и риторикой итогов / даже промежуточных/, огромнейшая.Одним словом- пристроились .А затем -безнаказанность.Что хочу ,то и ворочу. Смотри, новейшая история: -ТОВАРИЩ КРАВЧУК Л.М.- ПРИВЕЛ СТРАНУ К ЭКОНОМИЧЕСКОМУ КОЛЛАПСУ? Да. - товарищ/с маленькой буквы/ КУЧМА Л.Д.- СТАЛ ОТЦОМ УКРАИНСКОЙ ОЛИГАРХИИ, ОБВОРОВАЛ НАРОД? Да. -бухгалтер ЮЩЕНКО В.А. - ПРЕДАЛ РЕВОЛЮЦИЮ? Да. -А как такой страной мог править уголовник? Что от него ждали? На что надеялись? ДА...ДА...ДА. Вот так и живем. -ЧТО ЖДЕМ ОТ ПОРОШЕНКО ? Я лично не знаю. Он был везде. Он человек-универсал, в плане обещаний. Уже сегодня видно, чем для него все закончится. И скандально, и пвчально. Поэтому , давайте будем строить гражданское общество,чтобы в стране заработали законы, чтобы конституция хоть что-то гарантировала /ее просто никто не исполняет/. Никто ни за что не отвечает. Все ложь и фальш. Примеров масса. Не буду углубляться. Скажу одно - хотите изменить - меняйте. Но не призывайте к анархизму-это еще хуже.

Оставить комментарий

 
 
 
Обновить изображение
Вернуться к списку объявлений